Zarządzanie najmem

Masz nieruchomość i chcesz zacząć na niej
bezobsługowo zarabiać?

Pobierz ofertę w PDF

Zajmiemy się wszystkim, abyś mógł/a spać spokojnie i cieszyć się wolnym czasem!

Pewne stabilne wpływy

Skutecznie pilnujemy terminowych płatności, a Ty możesz być pewien, że otrzymasz pieniądze na czas.

Regularne wypłaty

Otrzymujesz pieniądze regularnie,dzięki czemu możesz spokojnie planować swoje wydatki.

Brak obowiązków

Robimy wszystko za Ciebie, a Ty w tym czasie odpoczywasz w swoim wymarzonym miejscu.

Dodatkowe źródło dochodu

Twoja nieruchomość generuje zysk bez angażowania nawet godziny miesięcznie twojego czasu.

Oszczędność czasu

Nie musisz wypełniać formalności i pilnować mieszkania. Możesz spędzić więcej czasu z rodziną albo zrobić co tylko chcesz!

Pełna automatyzacja

Wszystkie procesy są zautomatyzowane, dzięki czemu przebiegają sprawnie, bez ryzyka błędu!

Gwarantujemy
wynajem Twojego mieszkania
w 30 dni

Gwarancja skuteczności

Dlaczego warto oddać
zarządzanie najmem?

Oddanie mieszkania w zarządzanie najmem to doskonałe rozwiązanie, ponieważ pozwala to uniknąć wielu związanym z wynajmem mieszkania problemom. Profesjonalna firma zarządzająca najmem zajmuje się poszukiwaniem odpowiednich najemców, obsługą umów i finansów, oraz dba o utrzymanie nieruchomości. To oszczędność czasu i stresu dla właściciela, a także gwarancja lepszej ochrony praw i interesów. Ponadto, zarządzanie najmem zwiększa potencjał inwestycyjny, poprawiając zwrot z inwestycji i minimalizując ryzyko.

Jak to działa?

Pierwszy zakup

Najpierw dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby, a następnie dokonamy zakupu pierwszej, dopasowanej do nich nieruchomości.

Prezentacja możliwości i analiza ofert

Podzielimy się z Tobą wszystkimi możliwościami związanymi z dalszą budową Twojego portfela. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu przeanalizujemy dostępne oferty.

Strategia i finansowanie

Ułożymy dla Ciebie najbardziej efektywny plan działania i pomożemy Ci pozyskać fundusze na jego realizację.

Projekt i remont

Przeprowadzimy remont dbając o każdy drobny szczegół na bieżąco informując się o postępach pracy abyś miał nad wszystkim kontrolę

Zarządzanie i nowe cele

Przejmiemy wszystkie obowiązki związane z najmem i wyznaczymy nowy standard najmu. Po 12 miesiącach wspólnie ocenimy efekty naszej pracy i wyznaczymy cele dalszego działania.

Odbieramy mieszkanie

Dokładnie sprawdzamy jego stan, tak, aby mieć pewność, że nie umknęła nam żadna usterka. Dzięki temu za wszelkie uszkodzenia odpowiada najemca.

Opinie klientów

Angela Kamińska

Wraz z mężem szukaliśmy jakiegoś mieszkania dla nas na kredyt i trafiliśmy na tą firmę. Przekonali nas do zakupu większego mieszkania i wydzielenia kawalerek na wynajem, a w dalszej części nasze mieszkanko. Bardzo sceptycznie byliśmy do tego nastawieni, ale teraz wiemy, że był to najlepszy wybór! Najemcy spłacają nasz kredyt, a my płacimy tylko za media! Jesteście mistrzami! Dzięki!

Grzegorz Karapuda
Przedsiębiorca

Zdecydowanie profesjonalne projekty, bezproblemowe i elastyczne podejście do współpracy z inwestorem. Dziękuję za solidność, kompleksowość oraz świetną atmosferę przy realizacji mieszkań inwestycyjnych. Champion Invest to godny zaufania partner w biznesie!

Bartosz Kołodziejczak
Inwestor z Szwecji

O firmie Champion Invest dowiedziałem się z Facebooka. Byłem akurat na etapie poszukiwania mieszkania pod wynajem. Po kilku rozmowach telefonicznych i spotkaniach gdzie zostały mi m.in. pokazane obecnie realizowane projekty Champion Invest zdecydowałem się na współpracę. Daniel szybko znalazł satysfakcjonujące mnie mieszkanie które obecnie jest na etapie remontu, nadzorowanego w 100% przez firmę Champion Invest.

Mateusz Kozub Officer
DPO marynarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Champion Invest. Najbardziej podoba mi się profesjonalne podejście Daniela Makowskiego do tematu nieruchomości. Cechuje go również rzetelność, fachowość i zaangażowanie. Nasza współpraca trwa już ponad rok i mam nadzieje, że będzie się rozwijać.

Paweł Skotnicki
Przedsiebiorca, Inwestor

Daniel Makowski, młody, dzielny przedsiębiorca ze Szczecina. Na zachodniopomorskim rynku nieuruchomości wyróżnia się ogromną aktywnością. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Zaangażowany w projekty społeczne, networking i zrzeszanie osób prowadzących firmy. Jego realizacje mieszkaniowe są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Klienci otrzymują wyczerpujące materiały na temat swoich inwestycji, między innymi wideorelacje z postępów prac remontowych, odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a na koniec, bezobsługową kurę znoszącą złote jajka. Godny polecenia.

Magda

Jestem wymagająca, ale panowie sprostali zadaniu. Bardziej mi zależało na lokalizacji, wyglądzie zewnętrznym budynku i klatki schodowej oraz wyposażeniu niż na samej stopie zwrotu. Wiem, że większość inwestorów ma 8-10%, jednak mi wystarczyło w zupełności 7%. Przez cały remont przeszliśmy razem - to znaczy ja przyjeżdżałam na odbiory. Super kontakt, wykończenie również i co najważniejsze od razu po zakończeniu remontu zaczął się zwrot z inwestycji. Gorąco polecam!

Rafał Thiel

Profesjonalnie przeprowadzone transakcja. Bezpieczne i czytelne umowy, a do tego pełna obsługa i wsparcie klienta przez cały proces zakupu gotowca. Zdecydowanie polecam

Pytania i odpowiedzi

Historia firmy

Nasza firma działa na rynku nieruchomości od ponad 7 lat, zyskując uznanie za profesjonalizm i skuteczność w wynajmie nieruchomości oraz zrealizowanych inwestycjach. Zarządzamy obecnie ponad 163 mieszkaniami co świadczy o tym że inwestorzy nie boją nam się zaufać ani powierzyć swojego majątku w nasze ręce.

Jaką mamy Strategie zarządzania nieruchomościami

Stawiamy na kompleksowe zarządzanie nieruchomościami, korzystając z innowacyjnych strategii, które pozwalają nam maksymalizować zyski z najmu przez regularną waloryzacje czynszów dla najemców co prowadzi do zwiększenia czynszów dla właściciela.

Monitorowania Zarządzania najmem

Aby zabezpieczyć finanse naszych inwestorów, oferujemy środki bezpieczeństwa w postaci umów okazjonalnych/instytucjonalnych oraz klauzul 777. Ponadto, mamy wiele zapisów umowny które pozwalają nam w ekstremalnych sytuacjach zmienić zamki do nieruchomość i wyprowadzić najemcę.

Jak pozyskujemy klientów na wynajem nieruchomości

Nasze strategie marketingowe obejmują wynajem przez otodom, grupy na Facebooku jak i przez stronę internetową które jest dedykowana pod wynajem mieszkań. Posiadamy grupy na Facebooku które uzbierały łącznie ponad 10 000 osób które aktywnie poszukują mieszkania na wynajem, dzięki temu skracamy okres pustostanu do minimum maksymalizując zyski z najmu dla inwestora.

Czy raportoujemy działania?

Zależy nam na transparentności i dostępie do informacji. Nasza platforma online SON umożliwia inwestorom śledzenie finansów nieruchomości w czasie rzeczywistym, zapewniając pełną przejrzystość.

Co w przypadku awarii?

Nasze procedury działania w przypadku awarii są szybkie i skuteczne. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, gotowych do natychmiastowej reakcji nawet jeżeli wydarzą się w weekendy.

Czy zamierzamy się skalować

Nasza firma ma doświadczenie w zarządzaniu różnymi typami nieruchomości, co umożliwia nam efektywne skalowanie firmy i oferowania usług szerszym gronom odbiorców. Nasze zasoby i systemy są gotowe do obsługi rosnącej liczby nieruchomości naszych oraz naszych inwestorów.

Jak wspieramy naszych klientów oprócz zarządzania nieruchomościami

Oferujemy pełne wsparcie dla naszych inwestorów, w tym wsparcie:
– Prawne
– Księgowe
– Podatkowe
– Zespół ds. skuteczności analizy
Nasza dedykowana linia wsparcia jest dostępna, aby szybko odpowiadać na wszelkie pytania i rozwiązywać problemy naszych inwestorów oraz pozwalać im się skupiać na działach nie na formalnościach.

Z kim
współpracujemy?

Oferujemy zarządzanie najmem z wysokim standardem, dlatego nie współpracujemy z każdym.
W zamian za to dajemy gwarancję szybkiego wynajmu i wzięcie na siebie wszystkich obowiązków
i problemów związanych z wynajmowanym mieszkaniem.

właściciele
nowych mieszkań

właściciele
ceniący sobie spokój

właściciele mieszkań
blisko centrum

właściciele
otwartych na
dobre rady

właściciele
liczących na wysoki
standard

właściciele
kilku nieruchomości
pod wynajem

Zacznij bezobsługowo
zarabiać na nieruchomościach

Wypełnij formularz, a oszacujemy kalkulację Twoich zysków z naszą pomocą. Zachęcamy wypełnić pełny formularz. Wypełniając krótki formularz skontaktujemy się z Tobą i dopytamy o szczegóły telefonicznie.

    Wyślij zapytanie

    Please prove you are human by selecting the plane.