Dołącz do spotkania online z Kubą Midlem!

Poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dowiedz się, czy inwestowanie w nieruchomości pod wynajem wciąż się opłaca

Szczegóły wydarzenia:

📆 20 czerwca

⌚ 20:00

🍵 90 minut

💻 Online

Kuba Midel
Champion Invest Logo
Mickiewicza

Sprawdź, dlaczego warto dołączyć do spotkania online:

champion-logo

Dostaniesz cenne wskazówki od eksperta: O rynek nieruchomości zapytamy Kubę Midela — przedsiębiorcy i rentiera, który prowadzi popularny kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoją wiedzą na temat przedsiębiorczości, inwestycji oraz motywacji.

champion-logo

Nie znajdziesz tego nigdzie indziej: Na spotkaniu pojawią się pytania, na które Kuba nie odpowiadał nigdy wcześniej.

champion-logo

Realna ocena sytuacji: Dowiesz się, jakie zdanie na temat inwestycji pod wynajem w 2024 roku ma człowiek, który od 15 lat zarabia na nieruchomościach.

champion-logo

Praktyczne porady: Poznasz gotowe do wdrożenia wskazówki i strategie inwestycyjne.

champion-logo

Sprawdzone metody: Kuba Midel zdradzi swój niezawodny sposób na inwestowanie w nieruchomości.

champion-logo

Przykłady z rynku: Na spotkaniu nie zabraknie case studies i realnych przykładów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć rynek nieruchomości.

champion-logo

Sesja Q&A: razem z Kubą odpowiemy na Twoje pytania.

Poznaj naszego gościa

Kuba Midel

to doświadczony przedsiębiorca, który swoją działalność rozpoczął w 2003 roku. Początki jego kariery związane były z nauczaniem języka angielskiego, ale od 15 lat z sukcesem inwestuje w nieruchomości. Dzięki dochodom pasywnym z wynajmu mieszkań i lokali usługowych już po trzydziestce został rentierem. Nieruchomości stały się dla niego źródłem stabilnego dochodu pasywnego. Kuba prowadzi popularny kanał na YouTube, gdzie dzieli się swoją wiedzą na temat przedsiębiorczości, inwestycji oraz motywacji. Jest również organizatorem wielu wydarzeń na żywo, takich jak Wielka Integracja, Midel Camp oraz Warsztaty Rentierskie.

YouTube
Facebook

Kuba Midel

Daniel Makowski

W ciągu ostatnich 8 lat przeszedł drogę od sprzedaży detalicznej, przez pośrednictwo finansowe, aż do sprzedaży nieruchomości za kilka milionów złotych. Jako współzałożyciel Champion Invest, Daniel zarządza majątkiem o wartości 40 milionów złotych, generując dla inwestorów imponujące zyski z najmu przekraczające 2 miliony złotych rocznie oraz dodatkowe 300 tysięcy złotych odsetek z inwestycji grupowych. Zrealizował ponad 300 transakcji notarialnych, z sukcesem adaptując nieruchomości na mikrokawalerki i pozyskując obiekty z całego kraju. Jego strategiczne podejście i jasna wizja sprawiają, że Daniel jest nie tylko sprzedawcą, ale prawdziwym architektem sukcesu w branży nieruchomości.

YouTube
Facebook
Instagram

Champion Invest w Liczbach

40 MLN zł

wartość zarządzanych nieruchomości

200 000 zł

czynsze miesięczne dla inwestorów

daniel-makowski