Opinie

Angela Kamińska

Wraz z mężem szukaliśmy jakiegoś mieszkania dla nas na kredyt i trafiliśmy na tą firmę. Przekonali nas do zakupu większego mieszkania i wydzielenia kawalerek na wynajem, a w dalszej części nasze mieszkanko. Bardzo sceptycznie byliśmy do tego nastawieni, ale teraz wiemy, że był to najlepszy wybór! Najemcy spłacają nasz kredyt, a my płacimy tylko za media! Jesteście mistrzami! Dzięki!

Grzegorz Karapuda Przedsiębiorca

Zdecydowanie profesjonalne projekty, bezproblemowe i elastyczne podejście do współpracy z inwestorem. Dziękuję za solidność, kompleksowość oraz świetną atmosferę przy realizacji mieszkań inwestycyjnych. Champion Invest to godny zaufania partner w biznesie!

Bartosz Kołodziejczak Inwestor z Szwecji

O firmie Champion Invest dowiedziałem się z Facebooka. Byłem akurat na etapie poszukiwania mieszkania pod wynajem. Po kilku rozmowach telefonicznych i spotkaniach gdzie zostały mi m.in. pokazane obecnie realizowane projekty Champion Invest zdecydowałem się na współpracę. Daniel szybko znalazł satysfakcjonujące mnie mieszkanie które obecnie jest na etapie remontu, nadzorowanego w 100% przez firmę Champion Invest.

Mateusz Kozub Officer DPO marynarz

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Champion Invest. Najbardziej podoba mi się profesjonalne podejście Daniela Makowskiego do tematu nieruchomości. Cechuje go również rzetelność, fachowość i zaangażowanie. Nasza współpraca trwa już ponad rok i mam nadzieje, że  będzie się rozwijać.  

Paweł Skotnicki
Kancelaria Finansowa Paweł Skotnicki
Przedsiebiorca, Inwestor

Daniel Makowski, młody, dzielny przedsiębiorca ze Szczecina. Na zachodniopomorskim rynku nieuruchomości wyróżnia się ogromną aktywnością. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Zaangażowany w projekty społeczne, networking i zrzeszanie osób prowadzących firmy. Jego realizacje mieszkaniowe są przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Klienci otrzymują wyczerpujące materiały na temat swoich inwestycji, między innymi wideorelacje z postępów prac remontowych, odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a na koniec, bezobsługową kurę znoszącą złote jajka. Godny polecenia.

Magda

Jestem wymagająca, ale panowie sprostali zadaniu. Bardziej mi zależało na lokalizacji, wyglądzie zewnętrznym budynku i klatki schodowej oraz wyposażeniu niż na samej stopie zwrotu. Wiem, że większość inwestorów ma 8-10%, jednak mi wystarczyło w zupełności 7%. Przez cały remont przeszliśmy razem - to znaczy ja przyjeżdżałam na odbiory. Super kontakt, wykończenie również i co najważniejsze od razu po zakończeniu remontu zaczął się zwrot z inwestycji. Gorąco polecam!

Rafał Thiel

Profesjonalnie przeprowadzone transakcja. Bezpieczne i czytelne umowy, a do tego pełna obsługa i wsparcie klienta przez cały proces zakupu gotowca. Zdecydowanie polecam